MENU
do kasy suma: 0,00 zł
Wybierz język
O marce

Innowacyjność kosmetyków REGMED

Hydroksyapatyt i chitozan to polimery biokompatybilne bardzo dobrze tolerowane i wchłaniane przez skórę, dlatego też jedynym poważnym ograniczeniem przy stosowaniu kosmetyków Regcare jest alergia na skorupiaki. Produkty powstają w laboratorium badawczym pod nadzorem kadry naukowej.

Hydroksyapatyt - kremy do twarzy

Hydroksyapatyt w największym stężeniu jest wykorzystywany w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej jako wypełniacz oraz volumizer, ułatwiając tkankom przywrócenie objętości. Jest to jeden z budulców naszych kości, który tworzy swoiste rusztowanie, przybierając postać długich kryształów, tzw. mikrofibryl. Podobnie działa wprowadzony na skórę - jego cząsteczki przybierają postać rusztowania w skórze właściwej.

W kremach stosowany był dotychczas w niezauważalnej dla cery ilości, co nie przynosiło oczekiwanych efektów.

Chitozan - kremy do twarzy i szampony do włosów

Chitozan jest naturalnie występującym polimerem pozyskiwanym z pancerzy skorupiaków (jako produkt uboczny/odpad po przetworzeniu dla przemysłu spożywczego). Posiada właściwości nawilżające, wygładzające, ujędrniające i regenerujące skórę. Jednocześnie tworzy na skórze nietłusty film który chroni ją przed utratą wody, jak również przed szkodliwymi czynnikami środowiska oraz drobnoustrojami odpowiedzialnymi za wypryski na cerze. Chitozan posiada również potwierdzone właściwości hamujące starzenie się skóry poprzez stymulację organizmu do zwiększenia wytwarzania kolagenu. Nasz chitozan posiada czystość medyczną.

RegCare

My to zmieniamy! Nasze kosmetyki - kremy do twarzy z chitozanem i hydroksyapatytem oraz szampony do włosów z chitozanem - mają za zadanie daćkażdej z nas efekty zabiegów w gabinetach kosmetycznych bez ponoszenia ogromnych kosztów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl